Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot för Foundation Maeght, 2000 ex, ca 85x56 cm
Sorlier S. 52-53
614203
2019-02-13