Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot för Foundation Maeght, 2000 ex, ca 85x56 cm

Sorlier S. 52-53

614203

2019-02-13