Soffa 1970-tal

Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal
Soffa 1970-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1971, Stockholms Stolservice, vit metall stomme med rygg och sits klädda i blå tyg, etikettmärkt, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, ytsmuts, märken

614206

2019-02-20