Antonia Saura färglitografi

Antonia Saura färglitografi
Antonia Saura färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura, 43/100, färglitografi, bladmått ca 25x18,5 cm

614210

2019-02-13