Oscar Reutersvärd Fifteen European Impossible Fig

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): (15) Fifteen European Impossible Figures, i mapp, signerade, numrerade 43/190, bladstorlek 39x29 cm

Mapp med påskrift i blyerts 43/190 samt hanteringsslitage

614213

2019-02-13