Soffbord troligen Italien 1970-tal
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SOFFBORD, troligen Italien 1970-tal, skiva med dekor av inlagda kvadrater av alabaster, några också med inläggningar av mässing i form av cirklar, underrede av lackerat stål, höjd ca 47, längd ca 160, bredd ca 72 cm
För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se
Smärre slitage och märken
614216
2019-03-10