Soffbord troligen Italien 1970-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SOFFBORD, troligen Italien 1970-tal, skiva med dekor av inlagda kvadrater av alabaster, några också med inläggningar av mässing i form av cirklar, underrede av lackerat stål, höjd ca 47, längd ca 160, bredd ca 72 cm

För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se

Smärre slitage och märken

614216

2019-03-10