Berit Johansson skål

Berit Johansson skål
Berit Johansson skål
Berit Johansson skål
Berit Johansson skål
Berit Johansson skål
Berit Johansson skål

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BERIT JOHANSSON, skål, signerad samt daterad 86, Wilke (Wilke Johansson), tonat glas, höjd ca 16, största vidd 19,5 cm

614225

2019-02-14