Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
ARNE NORELL, "Krister", öronlappsfåtölj,, 1900-talets andra hälft, ben i betsad bok, stoppad klädsel i ljust skinn, lös nackkudde, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
614228
2019-02-18