Göran Wärff skulpturer

Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer
Göran Wärff skulpturer

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GÖRAN WÄRFF för Kosta, skulpturer, 4 st, glas, Wärff, Kosta, de två mindre signerade, höjd mellan ca 5,5-20 cm

Zustandsbeschreibung

Den större liggande med kantnagg nedtill, repor i bottnarna

614236

2019-02-13