Chiffonje

Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CHIFFONJE med skrivklaff, 1800-talets slut, valnöt och valnötsrot, höjd 147, 73x50, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage. Större torrsprickor.

614238

2019-02-13