Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CHIFFONJE med skrivklaff, 1800-talets slut, valnöt och valnötsrot, höjd 147, 73x50, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage. Större torrsprickor.
614238
2019-02-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner