Byrå Richelieu
Valmis
2019-02-14
614249
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BYRÅ, Richelieu, Frankrike, 1900-talets andra hälft, märkt med stämpel Richelieu, 3 lådor, körsbär, beslag av mässing, höjd 100, 103x44 cm
Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Sågade hål i rygg. Nedre låda med borrade hål samt ursågat bakstycke. Blindlås