Byrå Richelieu

Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu
Byrå Richelieu

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Richelieu, Frankrike, 1900-talets andra hälft, märkt med stämpel Richelieu, 3 lådor, körsbär, beslag av mässing, höjd 100, 103x44 cm

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Sågade hål i rygg. Nedre låda med borrade hål samt ursågat bakstycke. Blindlås

614249

2019-02-14