Karmstolar rokokostil

Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, TABURETTER, 1 par, BORD, BLOMBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, vitmålade, sitthöjd ca 41, bordets höjd ca 74, 104x77 cm

Slitage, ytskador, lagningar

614254

2019-02-13