Severingsvagn Italien 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, Italien, 1900-talets andra hälft, gul och vitmetall, 2 hyllplan i glas, höjd ca 74, 91x40 cm

Mindre repor

614255

2019-02-19