Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONRAD SIMONSSON (1843-1911), olja på pannå, signerad, ca 24x34 cm
Färgbortfall.
614256
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här