Konrad Simonsson oljemålning

Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911), olja på pannå, signerad, ca 24x34 cm

Färgbortfall.

614256

2019-02-13