Armbandsur Omega

Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega
Armbandsur Omega

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBANDSUR, herr, Omega, Geneve, 1960/70-tal, boett i stål, armbandet i mörkbrunt skinn, längd ca 25 cm

Funktionen garanteras ej, slitet skinn, 2 större repor på glaset, bruks och åldersrelaterat slitage

614258

2019-02-13