Glasservisdelar bl a Reijmyre Monica Bratt
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLASSERVISDELAR, ca 152 dlr, 1900-tal, bl a Reijmyre, Monica Bratt, Gullaskruf, Kjell Blomberg, vaser, ljusstakar, dricksglas, skålar, fat, kannor, fotogenlampor etc
Mindre nagg kan förekomma
614289
2019-02-15