Glasservisdelar bl a Reijmyre Monica Bratt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVISDELAR, ca 152 dlr, 1900-tal, bl a Reijmyre, Monica Bratt, Gullaskruf, Kjell Blomberg, vaser, ljusstakar, dricksglas, skålar, fat, kannor, fotogenlampor etc

Mindre nagg kan förekomma

614289

2019-02-15