Mediamöbel design Johan Lytz

Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz
Mediamöbel design Johan Lytz

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHAN LYTZ, mediamöbel, 2000-tal, fanerad i ek, grålackerade lådor och skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 171, bredd ca 153, djup ca 58 cm

614305

2019-02-13