Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PIERRE FORSELL, ljusstakar, 4 st., modeller 69 och 70, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mått ca 7 - 34,5 x 7,5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken/repor, viss anlöpning
614309
2019-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner