Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PIERRE FORSELL, ljusstakar, 4 st., modeller 69 och 70, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mått ca 7 - 34,5 x 7,5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken/repor, viss anlöpning

614309

2019-02-18