Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTIL WARNOLF (1950): Komposition, signerad och daterad B Warnolf 1981, olja på duk, 165x165 cm
Tryckmärken
614314
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här