Buddha brons Sinotibetansk

Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk
Buddha brons Sinotibetansk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA, förgylld brons, Sinotibetansk, 1800-tal, höjd ca 13 cm

Smärre slitage, avslag av ett dekorelement på baksidan

614319

2019-02-15