Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGE CHAMBERS, hans krets (England 1800-tal): "The Storm", olja på pannå, 18,5x31 cm
Färgbortfall, krackeleringar
614326
2019-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här