Hyllsystem Royal design Poul Cadovius

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL CADOVIUS, 14 dlr, "Royal", hyllsystem i teak bestående av: barmodul med flaskställ 80x38,5 cm, höjd 42,5 cm, lådmodul 80x28 cm höjd 16 cm, tidskriftshylla, 7 st. hyllplan 80x20 cm, 1 st. tidskriftshylla, 1 st. hyllplan 80x40 cm, 1 st. hyllplan 80x35 cm samt 4 st. väggskenor och konsoler till hyllplanen

Bruksslitage, smärre avslag/fanérskador

614336

2019-02-14