Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets början, förgylld, oval form, upptill med krönande bandrosett, pärlstavsbård, höjd ca 75 cm

Slitage, krönet med skada

614342

2019-02-27