Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets början, upptill med porträttmedaljong, snidad dekor, förgylld, fasettslipat glas, höjd ca 130 cm

Krönet med skada, förgyllningsslitage

614344

2019-02-27