Sideboard av mässing och glas

Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas
Sideboard av mässing och glas

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets slut, mässing och glas, höjd ca 45, längd ca 160, bredd ca 41 cm

Smärre slitage

614346

2019-02-27