Säng järn/mässing

Säng järn/mässing
Säng järn/mässing
Säng järn/mässing
Säng järn/mässing
Säng järn/mässing
Säng järn/mässing
Säng järn/mässing
Säng järn/mässing

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNG, sekelskiftet 1900, stomme i järn, gavlar i mässing, utdragbar, på hjultrissor, ca 90x188 cm

Ett ramfäste med skada/bortfall, slitage, bucklor

614359

2019-02-13