Yngve Ekström fåtölj och fotpall
2019-02-20
614365
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj och fotpall, 1900-talets andra hälft, Swedese, böjträ, klädda i röd tyg, fåtöljen är brännmärkt, sitthöjd ca 41 cm, kudde medföljer
Bruksslitage, märken, repor