Örhängen 1 par 14 k guld korall
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 14 k guld, 1800-tal, graverad floral dekor med droppformad resp. rund skuren korall föreställande en ros, höjd ca 59 mm, vikt ca 7,2 g
Mindre tennlödningar, 1 korall med lagning
614366
2019-03-04