Sideboard
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
SIDEBOARD, troligen Clausen & Søn, Silkeborg, Danmark, 1950/60-tal, mörkbetsad teak, skjutdörrar, invändigt med lådor, hyllor, en barsektion med spegelglas och glashylla, höjd ca 85, 190x43 cm
Bruksslitage, vissa repor och märken
614369
2019-02-15