Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 500 SEK

SIDEBOARD, troligen Clausen & Søn, Silkeborg, Danmark, 1950/60-tal, mörkbetsad teak, skjutdörrar, invändigt med lådor, hyllor, en barsektion med spegelglas och glashylla, höjd ca 85, 190x43 cm

Bruksslitage, vissa repor och märken

614369

2019-02-15