Yngve Ekström fåtölj och fotpallar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj och 2 fotpallar, 1900-talets andra hälft, Swedese, böjträ, klädda i röd tyg, fåtöljen är brännmärkt, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, märken, repor

614370

2019-02-21