Östervåla matgrupp i rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 1900-tal, 9 dlr, Östervåla, rokokostil, gråmålade, bestående av: 1 par karmstolar, 6 stol, matbord, sitthöjd 43, bordets höjd 75, diameter 118, 3 iläggsskivor med sarg á 50 cm

Bruksslitage, stålunderrede något ostabilt

614375

2019-02-15