Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1943), Sommarlandskap, signerad olja på duk, ca 85x98 cm
614385
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här