Marianne Ågren olja på duk

Marianne Ågren olja på duk
Marianne Ågren olja på duk
Marianne Ågren olja på duk
Marianne Ågren olja på duk
Marianne Ågren olja på duk
Marianne Ågren olja på duk

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1943), Sommarlandskap, signerad olja på duk, ca 85x98 cm

614385

2019-02-20