Kinesiska stolar

Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, Kina, lackerad alm, genombruten dekor, samtida, höjd ca 95 cm, bredd ca 61 cm, sitthöjd ca.45 cm
Proveniens: Kinesiska konsulatet i München.

Allmänt bruksslitage, en med lagning

614387

2019-02-14