Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, Kina, lackerad alm, genombruten dekor, samtida, höjd ca 95 cm, bredd ca 61 cm, sitthöjd ca.45 cm
Proveniens: Kinesiska konsulatet i München.
Allmänt bruksslitage, en med lagning
614387
2019-02-14