Toalettbord med fåtölj 1900-talets första hälft
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, med FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, fanérat i päronträ, draghandtag i mässing, 3-delad spegel, fåtöljen med blommig klädsel, höjd ca 126, 120x57 cm
Brukslitage, enstaka ytskador, ett fotavslut med fuktskada
614398
2019-02-14