Toalettbord med fåtölj 1900-talets första hälft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, med FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, fanérat i päronträ, draghandtag i mässing, 3-delad spegel, fåtöljen med blommig klädsel, höjd ca 126, 120x57 cm

Brukslitage, enstaka ytskador, ett fotavslut med fuktskada

614398

2019-02-14