Mont Blanc pennor
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONT BLANC, pennor, 2 st., Meisterstück, bläckpenna och reservoarpenna, vinröd resin, märkt DC 102880, Germany, resp. förgylld, märkt 84, längd ca 13,6 cm.
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
614412
2019-02-14