Mont Blanc pennor

Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONT BLANC, pennor, 2 st., Meisterstück, bläckpenna och reservoarpenna, vinröd resin, märkt DC 102880, Germany, resp. förgylld, märkt 84, längd ca 13,6 cm.

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

614412

2019-02-14