Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GNISTSKYDD, 1900-tal, Louis XVI stil, mässing samt nät i järn, höjd ca 82, 64x20 cm
Bruksslitage
614418
2019-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här