Gnistskydd Louis XVI-stil

Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil
Gnistskydd Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GNISTSKYDD, 1900-tal, Louis XVI stil, mässing samt nät i järn, höjd ca 82, 64x20 cm

Bruksslitage

614418

2019-02-14