Askfat

Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVASKFAT, 1 par, 1900-tal, mässing, behållare i form av groda, höjd 62 cm

Bruksslitage

614420

2019-02-14