Armband med åttkantslipade diamanter

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ARMBAND, 18 k guld, med 104 åttkantslipade diamanter, totalt ca 1.02 ct enligt gravyr, stämplat ´´GHA´´, längd ca 19.5 cm, totalvikt ca 9.4 g

Bruksslitage

614429

2019-02-21