Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1950-tal, Tyskland, sannolikt utförd efter Christian Dell, stomme i mässing, domformad skärm, höjd ca 39 cm

Repor förekommer på skärmen, stommen med patina, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

614439

2019-02-14