Hans Ekegårdh oljemålning

Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Modell, signerad a tergo på ramen Hans Ekegårdh, olja på duk, ca 41x34 cm

Ej examinerad ur ram

614450

2019-02-14