Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): Västmannagatan/Observatoriegatan, Stockholm signerad G. Lindström, olja på pannå, daterad a tergo 1972, ca 29x39 cm
614454
2019-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här