Stolar Thonet

Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 6 st, böjträ, lackerade, delvis stämplade Bodafors, 1900-talets senare hälft, sitthöjd ca 45

Bruksslitage

614455

2019-02-14