Thomas Whittle D.Ä oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMAS WHITTLE D.Ä (1803-1887), stilleben med frukt, signerad Thomas Whittle Sen., olja på pannå,

614457

2019-02-14