Fristående element från Arabia

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRISTÅENDE ELEMENT, porslin, Arabia 1920/30-tal, höjd ca 42, 43x20 cm

Brukslitage

614459

2019-02-14