Oljemålning över stockholmshamn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från stockholmshamn, med Sofia Kyrka i bakgrunden, monogramsignerad DJ, daterad 1936, olja på duk

614463

2019-02-14