Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
URNOR, ett par, inport stämplar 813 silver, Linkova Helsingfors 1967, invändigt förgyllda, höjd 18,5 cm, total vikt 490 g
Graveringar
614473
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här